Karel Šuranský a Jan Mitáček (a Zuza)

Oba jsme se léta živili úplně jinak než auty. Ale auta jsme ke svému živobytí vždycky potřebovali a oba jsme jich vystřídali spoustu. Fakt hodně. Moc! A různě jsme si je opravovali, upravovali, udržovali a ostatním lidem jsme radili, jaké auto si mají koupit a proč, a prostě jsme v těch plechovkách pořád leželi.

V únoru 2021, uprostřed zuřící Covidové pandemie, jsme se po několika letech, co jsme nebyli v kontaktu, úplně náhodou potkali na benzince a dali si kafe. Z nějakého důvodu jsme byli oba zrovna naštvaní na autoservisy, a tak jsme klasicky po česku lamentovali. U druhého velkého capuccina se z této frustrace zrodilo pevné přesvědčení, že to umíme líp a že si tedy založíme autoservis vlastní. Do týdne jsme měli pronajatou malinkou dílnu s představou, že tam budeme kamarádům měnit olej a brzdy a třeba si vyděláme aspoň na nájem. Něco se ale zvrtlo...

Během několika týdnů bylo zřejmé, že naše útulná dílnička je nám zoufale malá. Věci nabraly rychlý spád, a tak jsme se přesunuli do čtyřnásobně velkých prostor a z dílníčky udělali sklad pneumatik. Než jsme se vzpamatovali, začal se nám servis plnit profesionální technikou a specializovaným nářadím. Bylo jasné, že jestli chceme uspokojit všechny zákazníky, musíme dát v současném zaměstnání výpověď. A tak jsme se stali automechaniky.

Ruku v ruce se servisem se začali ozývat různí známí, kamarádi, ale i úplně cizí lidi, že by potřebovali poradit

s výběrem auta. No a my ostatní poučujeme velice rádi, takže se nám v prvním roce naší činnosti (a stále při našem původním zaměstnání) podařilo různě po Evropě sehnat  pro naše klienty zhruba 20 aut.

Ozvěte se

Otevírací doba

Tel: +420 605 890 877

Tel: +420 605 858 281

Tel: +420 777 118 262

24/5